Şanlıurfa'nın 3. Lig temsilcisi Karbel Karaköprü Belediyespor deplasmanda 1-1 berabere kaldı Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı sonrası kavga çıktı.

TFF 3. Ligde mücadele veren Karaköprü Belediyespor ile Kırıkkale Büyük Anadoluspor maçı sonrası olay çıktı. Kırıkkale Büyük Anadoluspor’un teknik heyeti ve takım otobüsü kaptanı, Karaköprü Belediyespor malzeme sorumlusu Ahmet Teke’yi darp etti. Yumruklu saldırıda Karaköprü Belediyespor malzeme sorumlusu Ahmet Teke’nin burnu kırıldı.

Gözden kaçırmayın

Savaş Öğüş ,Türkiye Birincisi Oldu  Savaş Öğüş ,Türkiye Birincisi Oldu 

Karbel Karaköprü Belediyespor yaptığı açıklamada “Menfur saldırıyı kınıyoruz. Takımımızın bugün deplasmanda Kırıkkale Büyük Anadoluspor ile oynadığı karşılaşmanın ardından Kırıkkale Büyük Anadoluspor teknik heyeti ve takım otobüsü kaptanı takımımıza ve malzeme sorumlumuz Ahmet Teke’ye menfur saldırıda bulundu. Saldırı sonucunda personelimizin burnu kırıldı. Bu menfur saldırıyı kınıyor, saldırının sorumlularına gerekli yaptırımların uygulanması için Türkiye Futbol Federasyonu yetkililerini göreve davet ediyoruz.” denildi.

Şanlıurfaspor Kulübü de yaşanan üzücü olayla ilgili yaptığı açıklamada "Bugün Kırıkkale deplasmanı sonrasında Karbel Karaköprü Belediyespor'a yapılan çirkin saldırıyı kınıyor, temsilcimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Saldırıyı gerçekleştirenlere ve sorumlularına yönelik yaptırımların uygulanması çağrısında bulunuyoruz. "ifadelerini kullandı.