Gülpınar mesajında, "Çanakkale Zaferi, milletimizin tarih sahnesindeki en şanlı zaferlerinden biri olarak, bugün de bizlere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Bu eşsiz zaferin yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz" ifadelerini kullandı.

Menemen soğanlı mı yenir, soğansız mı tartışmasından sonra şimdi de... Menemen soğanlı mı yenir, soğansız mı tartışmasından sonra şimdi de...

Gülpınar, Çanakkale ruhunun, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesindeki kararlılığını ve birlik beraberlik içinde neler başarabileceğinin en güçlü kanıtı olduğunu vurguladı.

Yeniden Refah Partisi olarak, bu anlamlı günün idrakinde, tüm Şanlıurfa halkını ve gençlerimizi, milli değerlerimizi koruma ve gelecek nesillere aktarma konusunda daha fazla sorumluluk almaya davet ediyoruz.

Gülpınar, "Çanakkale Zaferi'nin bize öğrettiği en önemli derslerden biri, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk olmadığıdır. Bu dersi gelecek nesillere aktarmak ve onları bu bilinçle yetiştirmek hepimizin görevidir" dedi.

Editör: Urfadasin Haber