Akçakale ve Karaköprü’de Merkez Seçim İrtibat Bürosu Açılışına Katılan Mehmet Kasım Gülpınar, seçmenin yoğun ilgisinden dolayı adım atmakta zorlandı.

Mehmet Kasım Gülpınar sabahın erken saatlerinde Akçakale ilçesine gitti. Akçakale ilçesinde kanaat önderleri ve ev ziyaretleri yapan Gülpınar daha sonra Akçakale’de bulunan esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi. Akçakaleliler Gülpınar’a yoğun ilgi gösterdi.

Esnaf ziyaretleri sonrasında Yeniden Refah Partisi Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın Merkez Seçim İrtibat Bürosunun açılışına katılan Gülpınar’ı görmek için binlerce kişi seçim irtibat bürosuna akın etti.

Miting havasında geçen büro açılışında Gülpınar’ın Araplara özgü “ıgal” ile konuşma yapması gözlerden kaçmadı. Bir çok bilen Kasım Gülpınar'ın, Akçakalelilere Arapça hitap etmesi dikkat çekti.

Akçakale ziyaretinden sonra Yeniden Refah Partisi Karaköprü İlçe Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’nin Merkez seçim irtibat bürosu açılışına katılan Kasım Gülpına'ı  Karaköprü’de binlerce kişi karşıladı.

Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim Şeref Albayrak:Gitmedim, gitmiyorum, çünkü ben Halfetiliyim

Gülpınar Karaköprü’nün Refah’a kavuşması için Nihat Çiftçi’nin başkan olması gerektiğini söyledi. Bunun dışında belediyelerdeki bankamatik memurlarına vurgu yapan Gülpınar, ateş olmadık yerden duman çıkmaz belediyelerin ne kadar borcu var açıklayın ifadelerini kullandı.

Karaköprü Seçim Bürosu

Editör: Urfadasin Haber