Büyükşehir Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan” Meclis toplantısında alınan kararların milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. ”dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL TARAFINDAN OLUŞTURULAN ÖNERGELER GÜNDEME ALINDI

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mecclisinin Temmuz ayı son toplantısı Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan Başkanlığında meclis üyelerinin katılımıyla meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlandığı meclis toplantısında gündeme gelen konular ilgili birim ve komisyonlara havale edildi.

FETÖ Yalanıyla Vatandaşı 150 Bin Lira Dolandırdılar FETÖ Yalanıyla Vatandaşı 150 Bin Lira Dolandırdılar

Temmuz ayı son oturumunda değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan ilçeleri ilgilendiren konuların mecliste müzakere edilerek karara bağlandığını söyledi.

20'NİN ÜZERİNDE GÜNDEM MADDESİ ELE ALINDI

Kaytan, “ 18 Temmuz Pazartesi günü Büyükşehir Belediye meclisimizin ilk toplantısı gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül tarafından oluşturulan gündem ve verilen önergelerle gündemimiz oluştu. Gündemimize gelen birçok konu ilgili komisyonlara ve ilgili birimlere havale edildi. İmar komisyonumuzdan gelen raporlarımız vardı. 20‘nin üzerinde konu müzakereye açıldı. Bunlardan gerek Hilvan Belediyemiz ve gerek diğer ilçe belediyelerimizden gelen konuların her biri müzakere edilerek karara bağlandı.

HARRAN VE SURUÇ'UN EK BÜTÇE TALEBİ MECLİSTE ONAYLANDI

Öncelikle bu değişikliklerin ilçelerimize ve ilimize hayırlar getirmesini diliyorum. Ayrıca Suruç Belediyemizin ek bütçe talebi vardı o konu da plan bütçe komisyonumuzca müzakere edilerek karara bağlandı.

Aynı zamanda Harran Belediyemizin de ek bütçe talebi onaylanmış oldu. Bu hafta boyunca meclis üyelerimiz ve belediyelerimizde yetkili olan arkadaşlarımızın her birine bu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Alınan kararların memleketimize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerine yer verdi.