Haftanın değerlendirmesini yapan Şanlıurfaspor Teknik Direktör Kemal Kılıç, oynayacakları 3 maçtan 9 puan almayı hedeflediklerini söyledi. 

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta son 8 gün içerisinde 3. karşılaşmasına çıkacak olan sarı yeşilli ekip Şanlıurfaspor, yarınki Ankaraspor maçı için galibiyete odaklandı. Çarşamba günü oynadığı İstanbul Erokspor maçının ardından şehre gelen ve sıkı hazırlık sürecine devam eden Şanlıurfaspor, kulüp tesislerinde antrenmanlarını sürdürdü. Teknik Direktör Kemal Kılıç gözetiminde taktik ağırlıklı çalışan ekipte herhangi bir sakatlık ise bulunmuyor. 

Reşit Ömer Kükner: Kariyer de Yaparım, Sucuk da!  Reşit Ömer Kükner: Kariyer de Yaparım, Sucuk da! 

KEMAL KILIÇ: EROK'TA ÇOK ÜSTÜN OYNADIĞIMIZI SÖYLEYEMEM

Takımda antrenmanlar sürerken haftanın değerlendirmesini yapan Teknik Direktör Kemal Kılıç, özellikli Erokspor maçında takımın çok iyi bir oyun sergilemediğinin farkında olduklarını ve tüm analizlerin yapıldığını söyledi. 4 maçtan 8 puan toplayarak ileriki 3 maçtan da 9 puan alma hedefinde olduklarını sözlerine ekleyen Teknik direktör Kılıç, "Erok'ta çok üstün oynadığımızı söyleyemem. Ama genel değerlendirmede maç başı 2 puan şampiyonluk hedefinde olduğumuzu gösteriyor. Bunun yanı sıra ilk 4 haftada ligin en zor periyodunu yaşadık. İddialı takımlarla maç yaptık. Şimdi ise Ankara maçımız ve ardından Tarsus var. Bunlardan galibiyet almamız halinde avantaj yakalamak istiyorum. Tüm futbolcularımızı verdikleri emeklerden ötürü kutluyorum. Yarınki Ankara maçına da tüm taraftarımızı bekliyoruz. Bizlere destek vermeye, yanımızda olmaya devam etsinler" diye konuştu.