Urfalı iş insanı Levent Kama, “Çıtır Lahmacun” markasını her geçen gün büyütüyor, gelen talep üzerine 3’üncü şubesini Emniyet Caddesine açtı

Daha önce 2 şubesiyle Karaköprü İlçesinde hizmet veren Levent Kama, Karaköprü’ye uzak olanların hizmeti ayağına getirdi. Levent Kama, Emniyet Caddesindeki Çıtır Lahmacun Pide ve Kelle Paça restoranının, açılışını dün kalabalık bir davetli topluluğu ile açtı.

İlahiyatçılar, Göbeklitepe’nin Dini-Sosyolojik Analizini Yaptı İlahiyatçılar, Göbeklitepe’nin Dini-Sosyolojik Analizini Yaptı

Haliliye ilçesi Emniyet Caddesi Çölbey mevkiindeki Çıtır Lahmacun Pide ve Kelle Paça restoranın 3’üncü şubesinin açılışına AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ,MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Haliliye  Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Karaköpri Belediye Başkanı Metin Baydilli, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Av. Nihat Çiftçi, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş, Haliliye Belediyesi eski başkanı Fevzi Demirkol ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşan Levent Kama “Açılışımıza katılan belediye başkanlarımıza, milletvekillerimize, siyasi parti il başkanlarımıza ve davetimize icabet eden herkese yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.