Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi

Seçim çalışmalarından dolayı tıraş olmaya fırsat bulamayan Tanal, zaman zaman berbere gidip tıraş oluyor. Bugün de halkın berberine giden halkın vekili Mahmut Tanal, berberde fotoğraf çekilip sosyal medya hesabından paylaştı. Tanal paylaştığı fotoğrafa ise “Halkın berberi, halkın vekili…” notunu düştü.

Mahmut Tanal, şimdilerde 2.Tura kalan Cumhurbaşkanlığı seçimleri için Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek istiyor.
Sabahın erken saatlerinde kalkıp seçim çalışmasını yürüten Mahmut Tanal, gecenin bir vaktine kadar mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı, esnaf esnaf dolaşıp 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur Seçiminde Kılıçdaroğlu’na oy istiyor.

Bu arada Şanlıurfa Hilvanlı olan ve uzun yıllar siyaseti memleketi dışında yapan Mahmut Tanal, bunca zaman Şanlıurfa’dan vekil olmamasına rağmen memleketinin sorunlarını meclis gündeminden düşürmedi. 

Ceylanpınar’da TİGEM ile sorun yaşayanlar,  DEDAŞ ile sorun yaşayan Şanlıurfalılar, yolu suyu olmayan köylüler yada her herhangi bir kurumda haksızlığa uğrayan vatandaşlar en çok Mahmut Tanal’a müracaat etti. Mahmut Tanal da mecliste, medyada Şanlıurfalıların sesi oldu.