AK Parti'nin 14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için milletvekili adayları belli oldu. Açıklanan listeye göre Şanlıurfalı sanatçı Mahmut Tuncer'in oğlu Doç.Dr. M.Umut Tuncer, Aydın 5. sıradan milletvekili adayı oldu.

Aydın'da 28. Dönem AK Parti Milletvekili adayı gösterilen  Doç.Dr. M.Umut Tuncer, listelerin açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi; Bugün, Türkiye Yüzyılı’na  güçlü bir başlangıç yapmak için Sayın Cumhurbaşkanımızın teveccühleri ile çok önemli bir adım attık. 28. Dönem AK Parti Aydın Milletvekilliği için teveccühleri ile şahsımı aday gösteren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize gönülden şükranlarımı sunuyorum. 

Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor Şanlıurfalılar Yeni Kabine İçin “Taze Kan İyidir Ama Bekleyip Göreceğiz” Diyor

Medeniyetler tarihi şehri Aydın’ımıza sahip çıkmak için çok çalışacağım. Bu sorumlulukla, ortak akılla, ortak iradeyle, ortak vicdan ve millî iradenin gücüyle Türkiye Yüzyılı’nda davamıza bir nefer olarak Durmak Yok Yola Devam!"

aydın listesi