Şanlıurfalı iş insanı Saadet Partisi, Belediye eski meclis üyesi Mehmet Cafer’e, hem MHP hem de Bakan Nureddin Nebati dava açtı.

Yaptığı eleştirilere binaen açılan davlar için bugün birnin duruşmasına katılan Mehmet Cafer, diğerinin dava açıldığı tebligatını aldı.

MHP İÇİN BAKIN NE DEDİ?

MHP’nin kendisine açtığı dava ile ilgili Mehmet Cafer sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “MHP İl başkanı bize dava açmış. Müslüman olarak hiç üzülmedim. Kafatasçı ırkçıların açtığı davadan şeref duyarım. Erdoğan ve Bahçeli'nin biri birlerine ağza alınmayacak kadar kötü küfürlerini YouTube'de olan videolarını paylaşmışım ve bahçeliyi eleştirmişim diye.TRT’de Apo mektubu okunurken neredeydiniz.?" dedi.

NUREDDİN NEBATİ İÇİN NE DEDİ?

Gözden kaçırmayın

Şanlıurfalı Melih Gökçek’in Zor Anları Şanlıurfalı Melih Gökçek’in Zor Anları

Mehmet Cafer, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebatinin kendisine açtığı davayla ilgili ise bugün 7 Asliye Ceza Mahkemesinde duruşmaya katıldığını hatırlatarak “Nurettin Nebati bir eleştirimizi kendine hakaret olarak görmüş hakımızda dava açmış. Ülkemizi getirdikleri bu duruma üzülüyoruz ve kendilerini dokunulmaz sananlara siyasi bir kişilik olarak her gün eleştirmeye devam edeceğiz dedik ifademize yazdırdık eleştiriyi hakaret olarak görüyorlar.” ifadelerini kullandı.