Sabahın erken saatleri ile çalışmalarına başlayan Gülpınar ilk olarak TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği’ni ziyaret etti. TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği Başkanı Mehmet Selim Açar ve yönetim kurulu ile birlikte Şanlıurfa’nın çevre ve şehirciliği ile ilgili projeleri konuştu. Gülpınar, başkan olduğu takdirde; projelere bilimsel yaklaşacağını şehir plancıları, mühendisler, mimarlarımız ile birlikte yürüyeceğini ifade etti.

TMMOB Şehir Plancıları Odası Şanlıurfa İl Temsilciliği’nden sonra ise Şanlıurfa Şıracılar ve Fıstıkçılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aslan ve yönetimini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar; Şıracılar ve Fıstıkçılar Esnaf Odasına bağlı esnaf ve yönetim kuruluyla istişare ederek talep ve şikayetleri dinledi. Şanlıurfa Şıracılar ve Fıstıkçılar Esnaf Odası’ndan sonra ise Göbeklitepe ticaret merkezi yönetim kurulunu ziyaret eden Mehmet Kasım Gülpınar; yönetim kurulu üyelerinden Ömer Doğan, Davut Çelik ve Halil Çakmak ile birlikte Göbeklitepe Ticaret Merkezi’nin merkez haline gelebilmesi adına sohbet etti.

Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir Emin Özaslan: Urfa'yı En İyi Urfalı Yönetir

Ziyaretlerine Şanlıurfaspor ile devam eden Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar Şanlıurfaspor Başkanı Haçim İzol ve yönetimini ziyaret ederek Şanlıurfaspor hakkında bir takım bilgi aldı. Şanlıurfaspor,’u süper lig’e çıkarmak için neler yapılabilir konusunda istişarede bulunan heyet futbol turizmini Şanlıurfa’da canlandırmak için ellerinden geleni yapacağını söyledi.

Editör: Mehmet Fatih Aslan