Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması ! Ayşe Çakmak'tan Borç Savunması !

Muradiye Mahallesi’nde Horan Aşireti kanaat önderi Abit Çakırca’nın davetiyle misafir olduğu evde vatandaşlarla buluşan Ak Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, burada ilçede yapılan hizmetleri ve gelecekte yapılacak projelerini paylaşarak istişarelerde bulundu. Eyyübiye Belediyesinin mevcut belediye başkanu Mehmet Kuş, “Hayal satmıyoruz, söylediklerimizin altını dolduruyoruz” diyerek projelerini de paylaştı.

Temaslarına ilçe kırsalında da devam eden Başkan Kuş, belediye meclis üyeleri Yakup Kılınç ve meclis üyesi adayı Halil Zıt ile birlikte Aşağı Koçlu Muhtarı Hacı Hamet Baylan’ı hanesinde ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Aynı gün Şanlıurfa Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Esnaf Odası Başkanı Halil Polat, oda üyeleri ve esnafı ziyaret eden Başkan Kuş, İl Müftüsü Ramazan Tolan ile birlikte Ahilik duasına katılarak esnafa hayırlı işler diledi.

Gün içindeki çalışmalarına AK Parti Eyyübiye İlçe Teşkilatı toplantısıyla devam eden Başkan Kuş, İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve seçim koordinasyon merkezi başkanının katıldığı teşkilat toplantısına katıldı.

Eyyübiye’nin kaderini değiştiren ve şehrin trafiğini önemli ölçüde rahatlatacak turizm yolunda tamamlanma aşamasına gelen asfalt çalışmalarını inceledi. AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Moğal ile birlikte burada yapılan çalışmaları değerlendiren Başkan Mehmet Kuş, bölgede yaşayan vatandaşlarla da bir araya gelerek taleplerini dinledi.

Editör: Urfadasin Haber