İl Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen törende Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz, Hizmet Başkanları ve Aile Hekimleri bulundu.

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz, hekimliğin kutsiyetine dikkati çekti.

Sırrın Köprülü Kavşağını Su Bastı, Köprünün Alt Geçidi Ulaşıma Kapatıldı Sırrın Köprülü Kavşağını Su Bastı, Köprünün Alt Geçidi Ulaşıma Kapatıldı

Hekimliğin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayan Solmaz, “Yaptığımız mesleğin içinde olduğumuz için belki farkında değiliz ama dışarıdan bakıldığı zaman çok emek gerektiren, üniversite yılları olsun, asistanlık olsun, uzmanlık olsun birer emek gerektiren ailesinden kendisinden fedakârlık verilerek yapılan bir meslek.Kendi hayatımızı tehlikeye atıp depremi göze alarak vatandaşa hizmet ettik. Aynı durum barış pınarı harekâtında da oldu. Hepiniz bizler için değerlisiniz böyle bir programı gerçekleştirme beni cidden çok mutlu etti. İnşallah bizler 25 yılımızı doldurup bu plaketlerde bize de takdim edilir. Sağlıklı bir şekilde nice 25 yıllara diyerek hepinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Mehmet Fatih Aslan