Şanlıurfa’da oğlu Ahmet Çetin Gencin Kabrindeki Demir korkulukları çalınan acılı babanın azmi Mezarlıkta nöbet tutarak hırsızları yakalattı.

Şanlıurfa’da 31 Aralık 2020 tarihinde Yunus Polislerinin çarparak ağır yaralandığı ve yaklaşık 3ay yoğun bakım tedavisinde iken hayatını kaybeden 19 yaşındaki Ahmet Çetin Genç, yakınları tarafından Harran Kapı aile mezarlığına defin edilmiş ve aile hukuk mücadelesi başlatmıştı.

ACI ÜSTÜNE ACI YAŞADILAR

 Oğlunun acısını unutmaya çalışan aileye bir şokta geçtiğimiz ay hırsızlar tarafından yaşatılmış, Ahmet Çetin Gencin kabrindeki demir korkuluklar çalınarak aileyi bir kez daha o acıyı yalamasına neden olmuştu. Oğlunun mezarında bile rahat bırakmadıklarını dile getiren baba madde bağımlısı ve hırsızlık yapanları yakalamak için adeta mezarlıkta nöbet tutmaya başladı.

"HIRSIZ NÖBETİ TUTTUK"

Urfa’da, 5 PKK/KCK-PYD/YPG Şüphelisinden 2’si Tutuklandı Urfa’da, 5 PKK/KCK-PYD/YPG Şüphelisinden 2’si Tutuklandı

 Dün akşam saatlerinde adeta nöbet tuttuğu Harran Kapı mezarlığında 2 madde bağımlısı ve aynı zamanda hırsızlık yaptığı iddia edilen 2 kişiyi yakalayan acılı baba, o şüphelileri polise teslim etti. Aylardır mezarlıklardaki bağımlı ve hırsızlardan dolayı psikolojilerinin bozulduğunu ifade eden acılı baba Doğan Genç, şüphelilerin yakalanması ile rahat bir nefes aldıklarını ve yetkilerin bu gibi madde bağımlısı ve hırsızların mezarlıklara dadanmasının önüne geçilmesini istedi.