Şanlıurfa’da 14 Mayıs 2023 seçim sonuçlarının ardından milletvekili seçilen adaylar çeşitli etkinliklerle kutlamalarına devam ediyor.

AŞİRET MENSUBU VE MUHTAR, TOSUN KURBAN ETTİ

Karakeçili aşiretinden reşit akıl Söz konusu kutlamalar çerçevesinde MHP’den Milletvekili seçilen İbrahim Özyavuz için tosun kurban edildi. Tosun kurban ederek kutlama yapmayı ise Karakeçili Aşiretine mensup Sabri Elhaşme'nin oğlu Reşit Akıl, akıl etti.  Aynı zamanda Harran-Ağcıl Mahalle Muhtarı olan Reşit Akıl, yaklaşık 2 tonluk tosunu İbrahim Özyavuz'un ve MHP’lilerin katıldığı törenle kurban edildi.

Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında

KAZA VE BELADAN KORUNMASI DÜŞÜNCESİ İLE ÖZYAVUZ’UN ANLINA BİR PARMAK KAN SÜRÜLDÜ

 Kesilen Tosunun kanından bir parmak, kaza ve beladan korunma düşüncesi ile Milletvekili İbrahim Özyavuz’un anlına sürüldü. Kurban etti ise  fakir fukaraya dağıtıldı. 

ÖZYAVUZ: SEVİNÇLERİNİ DİLE GETİRDİLER, BU DURUM BENİ SON DERECE MUTLU ETTİ

MHP Şanlıurfa 28. Dönem Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'un katılımıyla gerçekleşen kurban kesim töreninde İbrahim Özyavuz,” Reşit Akıl kardeşime teşekkür ediyorum. Kendisi bizleri onure etti, var olsun. Tekrar Milletvekili seçilmemizden ötürü sevinçlerini dile getirdiler, bu durum beni son derece mutlu etti.'' dedi. 
 Muhtar Reşit Akıl da MHP’den Milletvekili seçilen İbrahim Özyavuz’a 28. Dönem Milletvekilliğinde başarılar diledi.