Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa’da her gün bir seçim bürosu açıyor. Son olarak Akabe TOKİ’de açılan seçim bürosunun açılışı yapıldı. Milletvekili adaylarının açılışını gerçekleştirdiği büro açılışına yüzlerce vatandaş katıldı. 

Miting havasında gerçekleşen açılışta konuşan MHP Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, “Şanlıurfa’da artık MHP vaktidir” diyerek, şu sözleri kullandı: “Öncelikle buraya gelip bizleri onure eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok net görüyoruz ki; MHP Şanlıurfa’da dalga dalga büyüyor. Bizlere ve partimize gönül vermiş tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu akşam burada gördüğüm kalabalık gösteriyor ki; Artık Şanlıurfa’da MHP vaktidir.” İfadelerini kullandı.

MHP URFA’DA FARK YARATMAYI HEDEFLİYOR

Bu arada seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Milletvekili Adayları kendi seçim bölgelerinden ayrılmayarak, vatandaşları evlerinde ziyaret ediyor. Gittiği her mahallede büyük bir coşkuyla karşılanan Milletvekili Adayları, MHP’nin Şanlıurfa’da fark yaratacağını düşünüyor.

ÖZYAVUZ: ARTIK ŞANLIURFA İÇİN MHP ZAMANI GELMİŞTİR 

AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz, Şanlıurfa’nın merkez ilçelerinde çeşitli temaslarda bulunarak, vatandaşların taleplerini dinleyip, çözüm için ilgili birimlerle iletişime geçiyor. Gittiği her yerde büyük destek gören Özyavuz, “Bu dönem iddialıyız. Artık Şanlıurfa için MHP zamanı gelmiştir” diyerek, MHP’ye yoğun ilgi olduğunu vurguladı.

MHP’YE URFA’DA DESTEK GEÇMİŞ SEÇİMLERDEN DAHA FAZLA

Milletvekili adaylarının her biri ayrı bölgelerde çalışarak, tüm vatandaşlara ulaşmaya çalışıyor. Sabahın erken saatlerinden çalışmalara başlayan Milletvekili Adayları, gecenin ilerleyen saatlerine kadar ev ev gezerek, destek çalışmalarını sürdürüyor.