Yazmacı’nın Viranşehir Belediyesi ziyaretinde, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve partililer eşlik etti. 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’yi makamında ziyaret eden Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı,14 Mayıs'ta yapılacak Genel seçimler ve yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. 

Viranşehir Belediye Meclis üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Viranşehir Belediyesi'nin çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgiler veren Başkan Ekinci, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Milletvekili Adayı Yazmacı’ya hayırlı olsun dileklerini iletip seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Şanlıurfa Milletvekili Adayı Cevahir Asuman Yazmacı ise; 14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimlere kısa bir süre kala koordineli çalışmaya dikkat çekerek, Ankara’da ellerinin güçlü olması için hedeflerinin Şanlıurfa’nın 13 ilçesinden Viranşehir’in en çok oy alan ilçesi yapmak olduğunu söyledi.

14 Mayıs seçimlerinin önemine vurgu yapan Yazmacı, seçimlerde zaferle ayrılmak için her parti ferdinin gece gündüz çalışması gerektiğine vurgu yaptı. 

Viranşehir’in yapılacak seçimlerde oy patlaması yapacağından şüphesinin olmadığını ifade eden Yazmacı; “Viranşehir’in kızına, bacısına sahip çıkacağına ve Ankara’da mahcup etmeyeceğine yürekten inanıyorum.”dedi.

Viranşehir’de ne kadar oy demek, o kadar hizmet demek olduğunu sözlerine ekleyen Yazmacı, seçim çalışmalarımız kapsamında gittiğimiz her yerde halkımızın büyük bir sevgi ve teveccühü ile karşılaşıyoruz. Bu sevgi ve teveccüh beni çok mutlu ediyor. Bugünde ziyaretlerimiz kapsamında Viranşehir Belediye Başkanımız Sayın Salih Ekinci’yi ziyaret edip, istişarelerde bulunduk. Viranşehir başta olmak üzere AK Belediyelerimizin hizmetleriyle gurur duyuyoruz. Belediye başkanımıza misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi. 

14 Mayıs'ta yapılacak olan genel seçimlerde memleketi Viranşehir’e hizmet etme arzusuyla milletvekili adayı olduğunu sözlerine ekleyen Yazmacı; “Seçimlerde, büyük ve güçlü Türkiye'nin, Türkiye Yüzyılı'na damga vuracak bu sürecin ülkemize, Şanlıurfa’mıza, Viranşehirimize ve milletimize hayırlar getirmesini rabbimden temenni ediyorum. Allah, çıktığımız yolda bizleri muvaffak eylesin.” ifadelerini kullandı. 
Milletvekili Adayı Yazmacı daha sonra Belediye meclis üyeleri ile bir süre sohbet edip, yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, yaklaşık 1,5 saat süren ziyaretten sonra çekilen hatıra fotoğrafının ardından Belediye’den ayrıldı.