En az 5-10 yıl tecrübeli ve yabancı dil sınavlarında yüksek puanlar alan hocalarla çalışan Modadil Şanlıurfa Şubesi bugüne kadar çok sayıda İngilizce öğretmeni yetiştirdi, sayısız doktor, öğretmen, mühendis ve akademisyenin yabancı dillerini geliştirmelerine yardımcı oldu.

Yabancı dil eğitim merkezi EEC Dil Okulu’nun Şanlıurfa şubesi olmasının yanı sıra Oxford University Press firmasının da Şanlıurfa’daki tek resmi temsilcisi olan Modadil,yeni kayıt yaptıranlara 1 yıllık ücret karşılığında kurslarından bir buçuk faydalanacağını duyurdu.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 26 Mart’a kadar kaydını yaptırmasını isteyen Modadil, kayıt için son günün 26 Mart olduğunu duyurdu.

SINAVA KADAR DEĞİL HER ZAMAN YANINIZDAYIZ!

Modadil’den yapılan açıklama da ise şu ifadelere yer verildi; Aklımız ve kalbimiz depremden etkilenen, halen kurtarılmayı bekleyen ve sağlık sorunları ile mücadele eden vatandaşlarımız ile birlikte. Gelişmeleri izlemeye ve daha geniş kapsamlı destekler sunmaya devam edeceğiz.

Urfa Okuyor Projesi Kaldığı Yerden Devam Ediyor Urfa Okuyor Projesi Kaldığı Yerden Devam Ediyor

MODADİL olarak deprem bölgesinde ikamet eden ve depremden etkilenen YKSDİL (YDT), YDS, YÖKDİL hazırlığındaki öğrencilerimize yardımcı olmak adına başlattığımız uzaktan eğitim, yayın ve yüz yüz eğitim desteğine çok kısa süre içinde binlerce başvuru aldık. Sürecin sağlıklı işleyebilmesi ve doğru kişilere layığınca yardım edilebilmesi için başvuru alma sürecini tamamladık.

Uzaktan eğitim başvurusu yapan öğrencilerimizin aktivasyonlarını sağlamış olmanın yanında yüz yüze eğitim desteği için MODADİL şubelerine başvuran öğrencilerimiz için planlamak yapılmaya devam etmektedir. Kitap gönderimleri konusunda ise başvurular sırayla değerlendirilip kargo hizmetlerinin erişilebilir olduğu adreslere gönderimler mümkün olan en kısa sürede yapılacaktır.”