Borcunu Ödemek İçin Su Satan Amcayla İş İnsanının Duygulandıran Sohbeti Borcunu Ödemek İçin Su Satan Amcayla İş İnsanının Duygulandıran Sohbeti

Evren Sanayi Sitesi Kooperetif Başkanı Mustafa Aslan, sosyal medya hesabından video paylaşarak Şanlıurfa-Gaziantep kara yolunun Akabe yokuşu Şahin Tepesi mevkisi bölümünde yolda hatalar bulunduğunu söyledi.

Bölgede çok sayıda trafik kazası meydana geldiğini belirten Aslan, “Bir an bu yolun eğiminin düzeltilmesi, kazaya sebebiyet veren kısminin düzeltilmesi gerekmektedir. Çünkü burada sürücüler yokuşu inerken de çıkarken de eğimin hatalı yapılmasından dolayı kazalar meydana gelmektedir, araçlar bariyerlere çarpmaktadır. Bu da mal ve can güvenliği açısından büyük bir zaiyat oluşturuyor. Yazıktır, günahtır." dedi.

"Biz basit şeylerle uğraşıyoruz, önemli problemlere çözüm üretmiyoruz." diyen Aslan, şöyle konuştu:

Sanayi sitemizin giriş çıkışları için ilgililere söylememize, üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen halen bir netice alamadık. Sadece orta refüjleri daralttık bütün sorunu çözdük, böyle bir dünya yok! Bu insanların mağduriyeti, bu sorunları çözmeyenlerin boynunadır. Vebali, günahı onların boynunadır."