Şanlıurfalı Mustafa Burak Polat, Diyarbakır Sur Belediyesinde önemli bir göreve getirildi. Sur Belediye Meclis üyesi atamaya tepki gösterdi.

 İddiaya göre Sur Belediyesi özel kalem müdürü olan Şanlıurfalı Mustafa Burak Polat, AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat’ın birinci dereceden yakını.

Mustafa Burak Polat’ın Sur Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğüne atanmasına Sur Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Adil Aydın tepki gösterdi.

Başkan Özyavuz, Harran'ın Sorunlarını Bakan Kurum'a Aktardı Başkan Özyavuz, Harran'ın Sorunlarını Bakan Kurum'a Aktardı

Adil Aydın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında;

“SÖZÜN BİTTİĞİ YER...!  Çalışan biz, tehdit alan biz ama gel gör ki, kıymet ve değeri gören bir başkası. Duydum ki; Meclis üyesi olduğum Sur Belediyesine yine, dost-ahbap ilişkileri hasıl olmuş.

Uzaklardan bir arkadaş İstisnai Memurluk Kadrosundan özel kalem müdürü olarak atamış. Partimizin yetkili organında bulunan bir hanımefendinin birinci derece yakınıymış. Yazıklar olsun.  Bu memleketin ve siyasetinin artık çivisi çıkmış.

Memleket çocukları kahvelerde boş gezerken onun bunun yeğeni tepeden atanıyor. Maşallah belediyelerimiz çiftlik gibi kullanılmaya devam... Bizde izlemeye…devamla Ak Parti MKYK üyesi Vildan Polat’ın Mustafa Burak Polat” iddialarında bulundu.

Bu arada edinelen bilgiye göre Mustafa Burak Polat'ın Sur Belediyesi özel kalem müdürü olduğu iddiasının doğru olmadığı öğrenildi.