Şanlıurfa’ya konser için gelen şarkıcı Mustafa Ceceli, urfadasın haber sitesinin mikrofonlarına konuştu. Ceceli: "Urfa’da klip çekmeyi çok istiyorum"dedi.

 Yeni klipi ve yeni projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Mustafa Ceceli, Urfa’da bir klip çekmeyi çok istediğini söyledi. Şanlıurfalılar için şahane bir repertuar hazırladığını ifade eden Mustafa Ceceli, hem romantik hem de hareketli şarkılar söyleyeceğini aktardı.

Mustafa Ceceli yaptığı açıklamada “Mikrofonunuzun  üstünde yazdığı gibi ‘urfadasın’ diyor. Şuan Urfa’dayız. Öncelikle çok heyecanlıyız. Daha önce geldiğimizde 4 ilçede konser vermiştik. Halen çevremde arkadaşlarıma, sanatçı dostlarıma o konserleri anlata anlata bitiremiyorum. Urfa’ya gelmek için benim gözüm de yollardaydı. Urfa’mızda bir konser yapalım dedik. Etkinlik için artık saatleri sayıyoruz. Saatler sonrada sahnede olacağız. Tüm sevenlerimize şahane bir repertuar hazırladım.  Hem romantik şarkılar söyleyeceğiz hem hareketli şarkılar söyleyeceğiz. Çok iyi geçecek inşallah” dedi.

SON KLİPİM ‘HADİ RAST GELE’ BİR HAFTA OLMADAN 10 MİLYONA ULAŞTI

Bu Kez Ahmet Tatlıses Konuştu! Babasına Şok Sözler Bu Kez Ahmet Tatlıses Konuştu! Babasına Şok Sözler

Son klipi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Ceceli “Bizim Burak Bulut, Kurtuluş Kuş, İrem Derici ile beraber hadi rast gele dedik. Birinci haftası olmadan 10 milyonu buldu. Başarıda bizi kamçılıyor. Yeni başarılarla güzel şarkılar için çalışıyoruz. Yenileri de yolda müjdesini verelim.” ifadelerini kullandı.

URFA’DA KLİP ÇEKMEYİ ÇOK İSTERİM

Ceceli, Şanlıurfa’da bir klip çekmeyi düşünür müsünüz sorusuna ise “Urfa’da klip çekmeyi çok isterim. Çünkü bütün tarihi mekanları burada gelmişliğim var. Urfa’ya ilk olarak Sezen Aksu’ya eşlik ettiğim zamanlarda gelmiştim. Urfa ile hem gönül bağım var hem de manevi yanı var. İnşallah bir klipimizi de Urfa’da çekme nasip olur. “değerlendirmesinde bulundu.