Şanlıurfalı gençler, 14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerinde kentin en genç adayı Mustafa Hakkı Bucak’a yoğun ilgi gösterdi. Mustafa Hakkı Bucak da gençlerin kendisine yoğun ilgi ve sevgi göstermesi karşısında moral buldu.

İçlerinden biri olan ve yaklaşımları ile gençlerin gönüllerine girmeyi başaran Şanlıurfa’nın bağımsız adayı Mustafa Hakkı Bucak, seçim çalışmalarında gençleri ihmal etmiyor, gençler de ona yoğun ilgi gösteriyor.

Mustafa Hakkı Bucak gençlerle
Seçimlere sayılı günler kala çalışmalarında tempoyu artıran Mustafa Hakkı Bucak, Şanlıurfa ve ilçelerine gece, gündüz demeden ziyaretlerine devam 

Siverek’te ofis mahallesinde esnafları ziyaret eden Mustafa Hakkı Bucak, burada gençlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Mustafa Hakkı Bucak, gençlere proje ve çalışmalarını anlattı. Meclise girmesi halinde gençlere yönelik önemli çalışmaları olacağını anlatan Mustafa Hakkı Bucak, sempatik tavırlarıyla gençlerin sevgisini her geçen gün kazanıyor.

Hakkı Bucak gençlerle 3
Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Mustafa Hakkı Bucak yaptığı açıklamada “ Seçime son bir hafta kaldı genç kardeşlerimizden gelen talebe karşılık ziyaret etmek istedik, güzel fikirleri olan genç kardeşlerimizle keyifli bir sohbet ettik desteklerinden dolayı hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi Faruk Pınarbaşı Meclisteki Odasına Yerleşti İlk Mesajını Verdi