Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi Güney Mahallesinde gerçekleşen mitinge ünlü sanatçılar da katıldı. Depremde ve selde hayatını kaybedenlerin anısına 1 dakikalık saygı duruşu ile öğle saatlerinde başlayan miting akşam saatlerine kadar devam etti. Mitingde ünlü sanatçılar Cioman, küçük Ceylan ve Ece Mumay’ın sahne aldı. Mitingde katılan vatandaşlar doyasıya eğlendi.

sanatçılar konser

SİVEREK’İ YOK SAYAN PARTİLER, SEÇİLECEK SIRADAN 1 ADAY BİLE GÖSTERMEDİ

Mitingde konuşan Şanlıurfa bağımsız milletvekili adayı Mustafa Hakkı Bucak; “ 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde seçilebilir bir listede hiçbir Siverekliye yer verilmemiştir. 14 Mayıs’ta bunun hesabını soracağız. 

“SİVEREK 14 MAYIS’TA TARİH YAZACAK”

Eski Vekil Yılmaztekin Siyaseti Bıraktığını Açıkladı Eski Vekil Yılmaztekin Siyaseti Bıraktığını Açıkladı

Mustafa Hakkı1

Türkiye’nin herhangi bir şehrinde değiliz, tüm yatırımlarımız Şanlıurfa’da. Ailem burada, bende burada olacağım. İnanıyorum ki 14 Mayıs’ta Siverek tarih yazacaktır. Buraya geldiğiniz ve desteklediğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Bağımsız aday Mustafa Hakkı Bucak’ın konuşmasının ardından toplanan binlerce kişi sanatçıların söylediği şarkılara eşlik ederek doyasıya eğlendi. Miting yağmura rağmen sanatçıların konseriyle yaklaşık 5 saat sürdü.