Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile Özdiker Pasajı arasında yaşanan yıkım krizine çok sinirlendiği anda verdiği röportaj esnasında telefonu çalmış ve bir anlık refleksle telefonu cebinden çıkartıp fırlatmıştı. Sonrasında da tekmelemişti. Mustafa İsmet Üçeş "Böyle fenomen olmak istemezdim.Bunun sebebi Zeynel Başkandır" dedi.

O anların videosu sosyal medyada hızla yayıldı ve geçtiğimiz günlerde de Kanal D’de Neler Oluyor Hayatta programına konu olan Mustafa Üçeş’in telefon fırlatma görüntüleri üzerine urfadasın haber sitesine konuştu.

Özdiker Pasajı esnafı Mustafa Üçeş, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ile yaşadıkları sorunlardan dolayı stresi girdiği o anlarda verdiği röportaj sırasında telefonunu fırlatıp tekmelediğini dile getirerek şunları söyledi;

“BENİ 50 YILDIR TANIYAN BİLİR; BEN SOYTARI DEĞİLİM”

“Bakın elim titriyor. Beni fenomen bile yaptınız. Ne işim var benim fenomenlikle. Ben soytarı mıyım kardeşim. 50 yıldır beni tanıyan biliyor benim ne mal olduğumu. İyi veya kötü. Ben soytarı değilim lan. 

“AMA ALLAH’IN YAPTIĞINA BAKIN, 8 MİLYON KİŞİ O VİDEOYU İZLEMİŞ”

Beni niye alçaltmaya çalışıyor. Ama Allah’ın yaptığına bak. Türkiye’de o videomu 8 milyon kişi görmüş. Ben görülsün diye yapmadım. Ani bir refleksle yaptım. Komşularımla tartışmıştım. Buradaki isotçularla. Aha bu isotçular var ya aha bu isotçularla tartıştıktan sonra telefona tekme vurdum.

“BANA GÖRE YANLIŞTI! YAPMAMAM DA LAZIM DI”

O ani bir refleksti, yaptığım bir yanlıştı. Bana göre yanlış. Yapmamam da lazım. Ben övünmüyorum onunla. “