Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taklit eden Urfalı Muhammed Nur Nahya, hemşerisi Bakan Nebati'ye ithafen, Parıltı marıltı geç şunları. Doları düşür.” demişti.

Bakan Nebati, bugün Nahya ve arkadaşlarını bakanlıkta ağırladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, genellikle Erdoğan’ı taklit ettiği videolarla öne çıkan Muhammed Nur Nahya’yı bakanlıkta ağırladı. Nahya, 16 Haziran’da paylaştığı videoda, Bakan Nebati’ye de göndermede bulunmuştu. Videoda kısa sürede 2 milyon üzerinde izlenme almıştı.
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati bugün Muhammed Nur Nahya ve arka planda söz konusu videoları çeken arkadaş ekibini bakanlıkta ağırladı.

Urfalı Vekillerin Ulaştırma Bakanıyla Hızlı Tren Görüşmesi Urfalı Vekillerin Ulaştırma Bakanıyla Hızlı Tren Görüşmesi

Nahya ve gençlerle görüşen Bakan Nureddin Nebati, görüşmeye ilişkin fotoğrafları Twitter hesabından “Fevkalede taklit yeteneği ile bizleri güldüren, büyük bir beğeni ile yakından takip ettiğim kıymetli hemşehrim @nahyabey__ ile değerli arkadaşlarını misafir ederek genç kardeşlerimle keyifli bir sohbet gerçekleştirdim. Harikasınız gençler.” ifadeleriyle paylaştı.

Muhammed Nur Nahya ise Nebati’nin paylaşımını Twitter hesabından alıntılayarak, “Mizaha yaklaşımı, göstermiş olduğu hoşgörü ve nazik davetleri icin T.C. Hazine ve Maliye Bakanı sayın Dr. Nureddin NEBATİ'ye çok teşekkür ederim. Siyasette hoşgörü ve nezaket ortamının devam etmesi dileğiyle.” ifadelerini kullandı.

16 Haziran'da yayımlandığı videoda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı taklit eden Muhammed Nur Nahya, videonun bir bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'ye ithafen, “Özellikle sen. Parıltı marıltı geç şunları. Doları düşür.” demişti.