Aday adaylık için resmi müracatını yapan Niyazi Kocadağ  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda  “Bismillah Başlıyoruz... Karaköprü Belediye Başkan A.Adaylığımı siz değerli dost ve hemşehrilerim ile paylaşıyorum... "Karaköprü için hayaller kurduk, Hikayesini birlikte yazacağız..."Selam ve dua ile...” ifadelerini kurdu.

Şanlıurfa'da HEDEP'li 2 Meclis Üyesi AK Parti'ye Katıldı Şanlıurfa'da HEDEP'li 2 Meclis Üyesi AK Parti'ye Katıldı

Bu arada Urfadasın haber sitesi olarak  2 yıl önce Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde 3 Daire Başkanın 2024 yerel seçimlerinde ilçe belediye başkanlıklarına aday adayı olacağını yazmıştık. Yaptığımız haber, son günlerde yapılan aday adaylık sürecinde doğrulanmış oldu.

NİYAZİ KOCADAĞ KİMDİR?

Eğitimci Yazar Niyazi Kocadağ  1976 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Şanlıurfa’da tamamladı.

2001 yılında Gazi Üniversitesi İşletme ve Finansman bölümünden mezun oldu. Mezuniyetini takiben uzun süre öğretmenlik yapan Niyazi Kocadağ'ın bugüne kadar ‘İçimden geldiği gibi’ (2 baskı), ‘Emuse’ (5 baskı), ‘Sevgi Biriktir’ (3 baskı) isimlerinde  yayınlanan ve toplam baskısı 40.000' i aşan üç kitabı bulunuyor.

Niyazı Kocadağ İl İstihdam Kurulu denetim kurulu üyeliği ( 2010 -2013 ) Öğretmen evi Denetim Kurulu başkanlığı ( 2006- 2008 ) görevlerinde de yerdı. 2020 yılında Şanlıurfa Büyükşehir Kültür Turizm Daire Başkanı oldu. Niyazi Kocadağ, evli ve iki çocuk babasıdır.