2006 yılında Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Uz. Dr. Serkan Topçu, sağlık kariyerine adım attığı günden beri önemli deneyimler edinmiş bir isim. Mezuniyetinin ardından pratisyen olarak göreve başlayan Uz. Dr. Serkan Topçu, mecburi hizmetini Şanlıurfa Tılfındır Sağlık Ocağı'nda gerçekleştirdi.

Yaklaşık 1,5 yıl boyunca Şanlıurfa 112 Komuta Kontrol Merkezi'nde çalıştıktan sonra nöroloji alanında uzmanlaşmaya karar veren Dr. Serkan Topçu, 2010 yılında Harran Üniversitesi'nde nöroloji ihtisasına başladı. 2014 yılında nöroloji uzmanı olarak mecburi hizmetini yapmak üzere Mardin Devlet Hastanesi'ne atandı.

Şanlıurfa'da yemekten sonra çay içmeyi sevenlerin keyfi kaçacak! Şanlıurfa'da yemekten sonra çay içmeyi sevenlerin keyfi kaçacak!

2015 yılı Eylül ayından itibaren Şanlıurfa Özel Metrolife Hastanesi'nde nöroloji uzmanı olarak görev yapan Dr. Serkan Topçu, 2016- Aralık 2023 yılları Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde görev yaptıktan sonra, 2024 yılında tekrar Özel Metrolife Hastanesi Nöroloji bölümünde hizmet vermeye başladı. Alanındaki bilgi ve deneyimini hastalarına en iyi şekilde sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Dr. Serkan Topçu, sahip olduğu kapsamlı eğitim ve tecrübeyi hastalarına sunduğu hizmetlerle birleştirerek, bölgemizde önemli bir sağlık profesyoneli olarak tanınmaktadır.

Editör: Urfadasin Haber