AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Önen seçim çalışmaları kapsamında Novada alışveriş merkezi ve Bahçelievler Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Emin Önen, 14 Mayıs seçimleri için AK Parti'ye ve Cumhurbaşkanına destek istedi. 

Emin Önen gün içinde ki temaslarında ise Dijital Genç Seçim Ofisinde Büyükşehir Belediyesi Gençlik Meclisi ile bir araya geldi. Gençlerle sohbet eden Önen, Dijital Genç Seçim Ofisinin yeniliklere ayak uydurmak için açtıklarını söyledi.33c8ed6a-ba71-41b8-b23e-b2bc17befff7

Cumhurbaşkanının kendilerine verdiği değeri gençlere verdiğini aktaran Önen, açıklamasının devamında ise şu ifadelere yer verdi; "21 yüzyılda şöyle söyleyeyim belki dijitalleşmenin hızıyla beraber genç nesil ile büyüklerimiz arasında biraz daha mesafe oluştu.

O mesafenin arasına köprüler kurmak gerektiğini düşünüyorum. Bu yüzden de sizlerin görüşleri benim için çok önemli. Çünkü sizler yarının nesilleri, yarının vekilleri, yarının belediye başkanları, yarının mühendisleri, öğretmenleri ve topluma yön veren şahsiyetleri olacaksınız.e62c1f3b-3381-464d-bca6-daa9f0584bbd

Belirli bir süre sonra bizler artık bu sahnelerde olmayacağız. Bu makamlarda olmayacağız. Birbirimizle doğru frekansları kurabilirsek arada hiçbir kopukluk olmadan sizler bu bayrağı alıp daha ileri taşıyacaksınız."

Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje Şanlıurfa'da Mevsimlik İşçi Göçünü Durduracak Proje

Emin Önen, Dijital Genç Seçim Ofisinde gençlik buluşmasının ardından Seçim İrtibat Ofisinde vatandaşlarla bir araya geldi.