Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi öncesi vatandaş, esnaf, STK ve dernek ziyaretleri ile Eyyübiyeli vatandaşların gönlünde taht kurdu.

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

Genel Başkan Mehmet Hanif Bülüktimur ve Dernek üyelerinin teveccühleriyle karşılanan Mehmet Ekinci, Başkanlığı döneminde Eyyübiye'de 5 yılda yapılan çalışmaları aktarırken 31 Mart seçimlerinde seçildiği takdirde  yapılması planlanan projeler hakkında da bilgiler paylaştı. 

Dernek üyelerinin talep ve önerilerini de dinleyen Mehmet Ekinci, misafirperverlikleri ve ilgileri nedeniyle dernek yöneticilerine teşekkür etti.

Genel Başkan Mehmet Hanif Bülüktimur ve Dernek üyeleri Yeniden Refah Partisi'ne geçme kararı aldı.Genel Başkan Bülüktimur'un ve üyelerin rozetlerini  Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci taktı. 

Genel Başkan Mehmet Hanif Bülüktimur ve Dernek üyeleri 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde desteklerinin daha da artarak Yeniden Refah Partisi ( YRP) Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'den yana olacağını kaydettiler.

Editör: Urfadasin Haber