Dr. Veysel Toprak ve Yenilikçi Yaklaşımlar

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Veysel Toprak, tıbbi alandaki yenilikçi yaklaşımı ve teknolojiyi yakından takip etmesiyle tanınıyor. Özellikle genital estetik ve kozmetik jinekoloji alanında, dünya standartlarında uygulamaları Özel Metrolife hastanesi bünyesine katarak hastalarının hizmetine sunarak önemli bir fark yaratıyor.

Ameliyatsız Vajina Daraltması Yapılabilir mi?

Evet, lazerle ameliyatsız vajinal daraltma mümkündür. İleri yaşlarda vajina genişlemesine diğer organ sarkmaları eşlik etmediği durumlarda, bu işlem anesteziye gerek duyulmadan 3-4 seansta gerçekleştirilebiliyor. Her seansı 20-30 dakika süren lazerle vajina daraltma yöntemi tatmin edici sonuçlar sunuyor.

Lazerle Genital Estetik Uygulamaları Nelerdir?

Kadın hastalıkları ve genital estetikte lazer tedavileri, pek çok rahatsızlığın tedavisinde önemli avantajlar sağlıyor. Özel Metrolife Hastanesi'nde lazer teknolojileri ile planlanan tedaviler arasında şunlar yer alıyor:

- Genital beyazlatma: Cilt rengini açmak için lazer tedavisi.

- Vajinal daraltma: Vajinanın sıkılaştırılması ve esnekliğinin artırılması.

- İdrar kaçırma: İdrar kaçırma problemlerinin tedavisi.

- Rahim ve mesane sarkması:1.derece Pelvik organ sarkmalarının tedavisi.

- Vajinanın esnekliğini kaybetmesi: Vajinal esneklik kaybının giderilmesi.

- Vajinal kuruluk: Vajinal nemliliğin artırılması.

- Cinsel ilişkide haz duyum sorunları: Cinsel haz sorunlarının tedavisi.

- Vajinal enfeksiyonlar: Vajinal enfeksiyonların tedavisi.

- Rahim ağzı yaraları: Rahim ağzındaki yaraların tedavisi.

- Genital siğillerin yakılması: Genital siğillerin lazerle tedavisi.

Genital estetik ve kozmetik jinekoloji birimimizde uygulanan Genital estetik ameliyatları ve ameliyat dışı yöntemler arasında ise şunlar yer almaktadır:

Akçakale Yolundaki Kazada Ağır Yaralanan Bakır Ölüoğlu'ndan Acı Haber Geldi Akçakale Yolundaki Kazada Ağır Yaralanan Bakır Ölüoğlu'ndan Acı Haber Geldi

Labioplasti (İç dudak estetiği), Büyük dudak estetiği (majoraplasti), Klitoral hudoplasti (klitoris üzeri cilt fazlalıklarının alınması), Vajina daraltma, Perine estetiği, Monsplasti (Mons bölgesi estetiği),

Büyük dudak yağ dolgusu, Lazerle vajina daraltma, renk açma, idrar kaçırma tedavileri,

 İç ve dış genital bölge için PRP (Plateletten Zengin Plazma enjeksiyonu),

Hyaluronik asid dolguları, Mezoterapi, Genital karboksiterapi (Genital Beyazlatma),

Genital ip (Vajinal Daratlma ve Gençleştirme) gibi operasyonlar mevcuttur.

Ayrıca menopoz şikayetlerinin tedavisi, lichen sclerosus tedavisi, cinsel haz ve orgazm tedavileri de genital estetik ve kozmetik jinekoloji uygulamaları altında birimimizde yapılmaktadır.

Özel Metrolife Hastanesi'nin sunduğu bu yeni hizmet, kadınlarımızın sağlık ve estetik ihtiyaçlarını karşılamada önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Özel Metrolife hastanesi ve hekimleri, en son teknoloji ve yeniliklerle donatılmış birimlerinde hastalarına en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyor.

Editör: Mehmet Fatih Aslan