AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Özşavlı, Ceylanpınar ilçesine yapılan hizmetleri anlattı.

Fakıbaba Kazandığı Tazminatı Aşevine Bağışladı Fakıbaba Kazandığı Tazminatı Aşevine Bağışladı

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Özşavlı, Ceylanpınar ilçesine yapılan hizmetleri anlattı. Özşavlı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vererek "BU DEFA MÜJDELER CEYLANPINAR İLÇEMİZE!" dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Özşavlı, paylaşımında: "İnanmayan birinin başkasının kutsalına hakaret etme hakkı yoktur! Fakat aynı inanmayan biri bilimsel olarak inandığı bir görüşü ifade ettiği için ifadeye çağırılmamalıdır! Hakaret etme ile dini bir mesele hakkında fikrini beyan etmek farklı şeylerdir! Fikir özgürlüğü, ifade hürriyeti, din ve vicdan hürriyeti anayasa ile korunmuş temel ve evrensel haklardır! Temel insan haklarına saygı en başta savcıların görevidir! Tarım arazilerine yapılan evlere verilmeyen elektrik aboneliği artık verilecek!

Çevre yolu (Akrepli) yapılıyor. Gümrük yolu asfaltlanacak. Devlet hastanesinin etrafında bozuk olan yerler asfalt veya parke taş yapılacak. Vatandaşlarımıza yeni müjdeler verdikçe, ilçelerimizi, köylerimizi, mahallelerimizi yeni hizmetlerle buluştukça kalbimize mutluluk, gönlümüze huzur doluyor!’ Dedik ya! Biz ne köleyiz ne efendi, biz hâdim-i milletiz!" dedi.