AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun, sosyal medyaki “Taşıma su ile değirmen dönmez. Başkasının dolmuşuna binen menzile varamaz…” paylaşımı kendi partilisi 27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Halil Özşavlı'yı adeta deli etti.

Yeniden Refah Partililerin, Delioğlu'na tepkileri normal karşılanırken AK Partili Özşavlı'nın Delioğlu'na ağıza alınamayacak sözlerle tepki göstermesi şaşkınlık yarattı.

27. Dönem AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Prof. Dr. Halil Özşavlı, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun yanı sıra Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa mitingiyle ilgili yanıltıcı bilgi veren Ankara ve İstanbul'daki yandaş gazetecileri de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı “sırtından bıçakladığını” öne sürdü.

Özşavlı'nın Delioğlu İle Gazetecilere Tepkisi Şöyle;

S*ÇTINIZ bari SIVAMAYIN!!! 

Hala kibir, hala enaniyet! 

Saçma iddialar ve imalarla algı yapmaya kalkarsan o algı senin elinde patlar!!
Neymiş efendim;

*mitinge katılanlar çevre illerden gelmişmiş(!)

*plakalardan belliymişmiş(!)

*taşıma su ile değirmen dönmezmişmiş(!) 

1) Eğer Urfalının gidip Türkiye’nin her yerinden araba getirdiğini bilmiyorsan Urfaya ve  Urfalıya YABANCISIN! 

2) Yok bunu bildiğin halde algı için bunu yapıyorsan bu algının elinde patlayacağını bilmeyecek kadar İŞ BİLMEZ ve SİYASET ACEMİSİSİN!

Bak şimdi o yabancı dediğin plakalı araçların “şalvarlı” sahipleri tek tek video çekip seni yerin dibine sokuyor!

Madem öyle; şimdi küçümsediğin rakiplerin sana şu soruları sorsa ne yapacaksın?;

-“Madem biz çevre illerden adam taşıdık” peki, elinizde iktidarın ve belediyelerin tüm olanakları olduğu halde SİZ NEDEN  taşıyamadığınız??

- “Biz tüm kısıtlı imkanlarımıza rağmen aynı alana 160 (kimine göre 200) bin kişi toplarken, SİZ yani;

-1 vali,

-13 kaymakam,

Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni Şanlıurfa'da, İYİ Parti Kadın Politikaları ve Gençlik Kollarında Toplu Rozet Töreni

-1 BB başkanı

-1 İl başkanı

-12 ilçe belediye başkanı,

-13 ilçe başkanı vs olmanıza rağmen VE

asker, polis, sağlıkçı ve hatta  güvenlik koruyucusu ve belediye işçilerini CEBREN  alana getirmenize rağmen ve ERDOĞAN faktörüne RAĞMEN  neden aynı alanda sadece 70.000 kişi toplayabildiniz??

Editör: Urfadasin Haber