Gönüllü ve Pınarbaşı ailesinin düğününe İzol Aşiretinin Ağası Cihan İzol, Şanlıurfa baro Başkanı Abdullah Öncel,Şanlıurfa Esnaf,Sanatkarlar ve Odalar birliği başkanı Mehmet Şefik Bakay,Sankon Şanlıurfa Şube başkanı Reşat Dağ,Ak parti Haliliye ilçe başkan yardımcısı Metehan Arslan,İş kadınlarından Ebru Mazlum,Vildan Gönüllü Çelik,Songül Gönüllü İncebıyık,İş adamlarından Enver Gülel,Emin Yetim,Ahmet Akbıyık,Ömer Bucak,Cumali Bucak,Mustafa Yavuz,Ramazan Çiçeklidağ,Bakır Kama,Ramazan Gönüllü,Yahya Kama,Şanlıurfa Baro Avukatlarından Mehmet Can Arslan,Taha Yetim,Güngör Gönüllü Pınarbaşı Ve Gönüllü ailesinin yakınları katıldı.

Düğünde nikahı Haliliye Belediyesi evlendirme memuru Gökhan Çetintaş kıydı. Nikah şahitliğini İzol Aşiretinin Ağası Cihan İzol, Şanlıurfa Baro Başkanı Abdullah Öncel, İş adamı Emin Yetim, Mustafa Yavuz yaptı. Nikah cüzdanını İzol Aşireti Ağası Cihan İzol geline verdi.

Gönüllü ve Pınarbaşı ailesinin düğününde Sanatçı Latif Doğan Sahne aldı. Genç çiftlerin piste çıkmasıyla davetli misafirler gelin ve damadın üzerine para saçtı.

Damadın Amcası İş adamı Mehmet Gönüllü  "Öncelikle bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan çok değerli dostlarımıza,Akrabalarımıza,İl dışandan gelen misafirlerimize katılan bütün yakınlarımıza çok teşekkür eder. Yeğenim Bilal ve gelinim Yasemine bir ömür boyu mutluluklar dilerim dedi.

Urfa Birecikli Ünlü Sanatçı Mirkelam, Son Haliyle Şaşırttı! Urfa Birecikli Ünlü Sanatçı Mirkelam, Son Haliyle Şaşırttı!

Kirvesi Genç iş adamı Atilla Kama ise  "Öncelikle katılım gösteren bütün misafirlere çok teşekkür ederim.Gönüllü ve Pınarbaşı ailesine mutluluklar diler hayırlı uğurlu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim" temennisinde bulundu.

Damadın Amcasıoğlu Avukat Güngör Gönüllü de  "Bende katılan bütün dostlarımıza ve akrabalarımıza çok teşekkür ediyorum.Amcamoğlu Bilal’e bir ömür boyu mutluluklar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Düğün sonunda genç çiftlerle hatıra fotoğrafı çekerek konvoy şeklinde sona erdi.

DSC_0048DSC_0154DSC_0169DSC_0127