Yeniden Refah Partisi'nin kazandığı 63 belediyenin tamamında Refah Market Uygulamasını gerçekleştireceklerini dile getiren Suat Kılıç, dün katıldığı Halk TV'de İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu sabah proğramında şunları söyledi; "İnşallah Refah marketleri kuracağız. İlk pilot il ugulaması da kazandığımız Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizle başlatacağız. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Kasım Gülpınar çok tecrübeli bir isim.

TBMM Başkan Vekili Bozdağ ile  AK Partili Vekiller, Kasım Hafızı Ziyaret Ettiler TBMM Başkan Vekili Bozdağ ile AK Partili Vekiller, Kasım Hafızı Ziyaret Ettiler

Aynı şekilde yine kazandığımız Şanlıurfa'nın merkez Karaköprü ilçesinde Refah Marketi hayata geçireceğiz. Burada Nihat Çiftçi bey de tecrübeli bir isim. Pilot il uygulaması olarak başlayacağız daha sonra Yozgat ve kazandığımız ilçelerin tamamında Refah Marketleri hayata geçireceğiz.

Aile kaç kişi ise ona markette yapacağı alışveriş için vereceğimiz kartlara ona göre yükleme yapılacak.2 kişi ise 2 kişilik miktarda. 5 kişi ise 5 miktarda yüklemeler yapılacak kartlara. Vatandaşlarımız rahat rahat alış verişini yapacak. İhtyacını karşılayacak. "

Editör: Urfadasin Haber