Şanlıurfa’da çeşitli kurumlarda memur olarak çalışan ve daha sonra Ankara’ya yerleşen Salih Ünlü, Teşkilat Dizisinde oğlunun da rol aldığını duyurdu.

Gözden kaçırmayın

Tatlıses, Kızı Dilan'ı Evlendirdi Tatlıses, Kızı Dilan'ı Evlendirdi

Şanlıurfa’da çeşitli kurumlarda memur olarak çalışan ve daha sonra Ankara’ya yerleşen  Ömer Salih Ünlü, TRT’nin Teşkilat Dizisinde oğlunun da rol aldığını duyurdu.
TRT’nin Teşkilat Dizisinin bu akşam saat 20.00’da (17.04.2022) ekrana gelen bölümünde oğlu Mehmet Fatih’in müsteşarın oğlu olarak rol aldığını sosyal medya hesabından paylaşan Ömer Salih Ünlü  “Dizinin yayınlanacağı saati heyecanla bekliyoruz canım oğlum” dedi

Elazığlı olan Ömer Salih Ünlü, Harran Üniversitesi öğrencisi olarak geldiği Şanlıurfa’dan uzun süre ayrılmadı. Şanlıurfa’dan evlen ve Şanlıurfa’ya yerleşen Ömer Salih Ünlü, Radyoculuk serüvenden sonra Şanlıurfa Adliye’sinde memuriyete başladı. Daha sonra Şanlıurfa İl Kültür Turizm Müdürlüğüne ardından da Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne geçiş yaptı. Büyükşehir Belediyesi’nden de 2015 yılında AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemallettin Yılmaztekin’in danışmanı olarak Ankara’ya yerleşti. Yılmaztekin’in yanındayken TRT’ye geçiş yapan Ömer Salih Ünlü şuan halen TRT’de çalışıyor.