Şanlıurfa’da Şehrin Noktasında Uygulama: Aranan 44 Kişi Yakalandı Şanlıurfa’da Şehrin Noktasında Uygulama: Aranan 44 Kişi Yakalandı

Şanlıurfa'ya atandığı günden buyana her kesime kapısını açık tutan Vali Hasan Şıldak, kentte çok kısa sürede sevilip sayılmaya başladı.

Hafta sonra şehir tarihi turistk mekanılarını gezen yerli ve yabancı turistlerle iç içe olmaya gayret gösteren Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, bazen hiç beklenmedik bir anda cadde de soskakta yada her hangi bir gençlik parkında eşiyle birlikte yürüyüş yapması ve halkla kaynaşması dikkat çekiyor.

Makamının kapısını da herkese açık tutan Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak geçtiğimiz gün ise ramazanda oruç tutanları sahura kaldıran, düğünlerde, nişanlar da ve sünnetlerde Urfalıları eğlendiren, Urfa folklorüne katkı sunan Şanlıurfa Davulcular ve Zurnacılar Derneği Başkanı Aziz Aslan'ı ağırladı.

Şanlıurfa Davulcular ve Zurnacılar Derneği Başkanı Aziz Aslan ile bir süre görüşen Vali Hasan Şıldak  ziyareti sosyal medya hesabından paylaştı.

Editör: Urfadasin Haber