Şanlıurfa’nın Haliliye İlçesi Sırın Mahallesinde tek taraflı yaşanan kazada 4 kişinin yaralandığı yaralıların ambulansla hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

Şanlıurfalıların Tüm Yükünü Toros Marka Araçlar Çekiyor  Şanlıurfalıların Tüm Yükünü Toros Marka Araçlar Çekiyor 

Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı aracıyla trafik kazası geçirdi. Kazada Mehmet Emin Karaatlı ile kızı, oğlu ve eşi de yaralandı.

Kaza, Haliliye İlçesi Sırın Mahalles Recep Tayyip Erdoğan Bulvarında meydana geldi. Şanlıurfa’dan Viranşehir istikametine doğru ilerleyen Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı, Sırın Mahallesi sınırları içinde direksiyon hâkimiyetini kaybedince aydınlatma direğine çarparak durabildi.

Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı’nın kullandığı Fırıncılar Odasına ait aracın ön düzeni büyük hasar gördü. Kazada, Şanlıurfa Fırıncılar Odası Başkanı Mehmet Emin Karaatlı ile birlikte oğlu, kızı ve eşi yaralandı.

Olay yerine ilk önce çevredeki vatandaşlar yetişti. Sağlık ve polis ekiplerinin sevk edildiği kaza yerinde yaralılara ilk müdahale yapıldıktan sonra ambulansla Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kaza dolayısıyla bir süre trafik aksadı. Kaza yapan fırıncılar odasına ait araç olay yerinden çekici yardımı ile kaldırıldıktan sonra trafik normal akışına devam etti.

Kaza ile ilgili polis rapor tuttu, inceleme başlatıldı.