Bugün Şanlıurfa Valiliği Konferans Salonunda Vali Yardımcısı Yasin Akgül Başkanlığında, Şanlıurfa Doğa Koruma ve Milli Parklar İl Şube Müdürlüğü sekretaryasında toplanan İl Hayvanları Koruma Kurulu, çeşitli konularında görüş alış verişinde bulundu. Büyükşehir ve İlçe belediyeleri, ilgili kurum ve STK temsilcilerinin katıldığı ve önemli kararların alındığı Şanlıurfa İl Hayvan Koruma Kurulu Toplantısına, KİHAYKO’nun çağırılmadı. KİHAYKO da toplantıya çağırılmadığı yönünde açıklamalarda bulundu.

Özdiker Pasajının Boşaltılan Dükkanları Oto Galeri ve İt Barınağına Döndü! Özdiker Pasajının Boşaltılan Dükkanları Oto Galeri ve İt Barınağına Döndü!

KİHAYKO TOPLANTIYA ÇAĞIRILMADI KURUMA DAVET EDİLDİ

KİHAYKO’nun açıklamalarına Doğa Koruma Milli Parklar Şanlıurfa Şube Müdürlüğü cevap verdi. DKMP Şanlıurfa Şube Müdürlüğü açıklamasında “İl Hayvanları Koruma Kurulu toplantısına davet edilmediği yönünde açıklamalarda bulunan Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği kurumumuzun daveti üzerine Siverek İlçe Temsilcisi Seval Çınar tarafından temsil edilmiştir. KİHAYKO Derneği Şanlıurfa İl Temsilciliği ile hayvan hakları ve korunması konularında her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ifade eder, kendilerini kurumumuza davet ederiz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ”ifadelerine yer verildi.