Şanlıurfa merkezli ve sadece dijital yayıncılık yapacak olan Kulis TV, Ömer Ağ ile Mehmet Yetim yönetiminde yayın hayatına merhaba dedi.

Şanlıurfa başta olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinden sadece haber için yola çıkan Kulis TV yayın hayatına merhaba dedi. 
Şanlıurfa'da eğitimci kimliğinin yanı sıra aynı zamanda Edessa TV'de yapmış olduğu Panorama programında birbirinden farklı konu ve konukları ile program ve kendisinden söz ettiren Eğitimci Ömer Ağ'ın Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmış olduğu Kulis TV,  Gazeteci Mehmet Yetim'in de Genel Yayın Yönetmenliğinde yayın hayatına merhaba diyerek başladı.

Şanlıurfa'da yayın hayatına Ömer Ağ ve Mehmet Yetim önderliğinde kurulan Kulis TV, canlı yayınlar ile yapılacak olan birbirinden farklı konu ve konukların yanı sıra günün önemli olay ve konu ve konukları ile canlı yayınlar yaparak farklı bir konsept ile izleyicilere merhaba diyecektir. 
Şanlıurfa'da çok kısa bir zaman diliminde interaktif TV yayıncılığında da yayınlar yaparak yayın hayatına merhaba diyen Kulis TV ilerleyen zaman diliminde farklı sosyal medya mecralarında, birbirinden farklı canlı yayın formatları ile karşınızda olacaktır. 

Vatandaşlarda Kış Lastiği Takmaya Hazırlığı Vatandaşlarda Kış Lastiği Takmaya Hazırlığı

Basın dünyasında yaşanan gelişmeleri ve değişimleri de göz önünden bulundurulduğu zaman dijital yayınların artık daha da revaçta olduğu ve bu dönemde, insanların artık daha çok zamanla yarışarak haber izlediklerini ifade eden Gazeteci Mehmet Yetim, yıllardır basın sektörünün içinde olduklarını ve bu minvalde tüm bu etkenleri göz önünden bulundurarak Kulis TV'nin yayın hayatına başladığını ifade etti.

Gelişen ve değişen dünyada basın ve medyanın artık bazı yerlerde 4. kuvvet değil de, adeta 1. kuvvet olduğunu ifade eden Gazeteci Mehmet Yetim, Şanlıurfa bölgede en çok internet haber sitesinin yanı sıra insanların sosyal medya hesaplarının da aktif bir şekilde kullanmış olduğu bir şehir olduğunu ve bunu bildikleri için ve bu durumu göz önünde bulundurarak böyle bir yayıncılığın Urfa'da elzem ve gerekli olduğunu ifade etti.

Kulis TV, normal internet haberciliğinin yanı sıra Twitter, Facebook, Youtube, Twich, Periscope, Instagram, Tiktok ve Twitter sohbet odaları üzerinde olmak üzere daha çok sosyal medya hesapları üzerinden yayınlar yapılacak olup tüm yayınların çok kısa bir zaman diliminde aktif bir şekilde başlayarak yayın hayatına başlayacaktır.