Operasyonun başındaki isim olan Op.Dr.Ali Levent ve Op. Dr. Volkan Kızılkaya, hastanın tüm damarlarının, sinirlerinin ve kirişlerinin büyük bir titizlikle yeniden dikildiğini belirtti. Leğen kemiğinden alınan kemiklerle tamamlanan ve onarılan ayağın, kısa süre içerisinde tamamen iyileştiği gözlemlendi.

Mucizevi Tedavi: Ayakta Kısmi Hareket ve Hisler Başladı

Başarılı operasyonun ardından yapılan kontrollerde, hastanın ayağında kısmi hareket ve hislerin başladığı tespit edildi. Bu olumlu gelişme, hem tedavi ekibini hem de hastayı sevince boğdu. Dikişlerin alınması ile birlikte ayağın tamamen yaşadığı ve iyileşme sürecinin hızla ilerlediği açıklandı.

Viranşehir’de Bera Testi Yapılmaya Başlandı Viranşehir’de Bera Testi Yapılmaya Başlandı

Op. Dr. Volkan Kızılkaya ve Op.Dr.Ali LEVENT, “Önümüzdeki günler içerisinde hastamızı yürütmeyi planlıyoruz. Bu, sadece hastamız için değil, tıbbi açıdan da büyük bir başarıdır. Ekibimiz, hastamızın yeniden yürüyecek olmasının gururunu yaşıyor, Bu tür Ameliyatlar için şehir dışına vakit kaybederek gitmeye gerek yok, Hastanemizde de bu tür ameliyatları yapıyoruz, bu ameliyatlarda zaman çok önemli.” dediler

Hastanın iyileşme süreci boyunca fizik tedaviye devam edeceği ve yürümeyi yeniden öğrenmesi için gerekli desteklerin sağlanacağı belirtildi. Bu olağanüstü başarı, benzer durumdaki hastalar için de umut ışığı oldu.

Özel Metrolife Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği’nin bu büyük başarısı, sağlık çalışanlarının özverili çabalarının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Editör: Urfadasin Haber