Hasan Bilici, tam 7 yıldır Şanlıurfa Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yapıyordu.

Hasan Bilici, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Şanlıurfa il Müdürlüğü'ne İl Müdür yardımcılığı dönemde 2016 yılının son ayında Murat Demirkol’un yerine vekaleten atanmıştı. 

Bu arada Diyarbakır İl Müdürü Muzaffer Akçam Mardin İl Müdürü, Mardin İl Müdürü Murat Konan Kırşehir İl Müdürü olarak görevlendirildi.

Yapılan değişiklikle Ankara, Antalya, İzmir, Konya, Bursa, Yozgat, Tekirdağ, Edirne, Batman, Bingöl, Bitlis, Malatya, Muş, Van il Müdürleri değişti. Değişimin tüm illeri kapsaması bekleniyor.

Şanlıurfa’da Özel Öğrenciler Polis Oldu, Telsizden Anons Çekti Şanlıurfa’da Özel Öğrenciler Polis Oldu, Telsizden Anons Çekti

HASAN BİLİCİ KİMDİR ?

1969 Yılında Şanlıurfa Merkez'de doğdu. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.
Memuriyet hayatına 1989 yılında Öğretmen olarak başladı

Yıllarca Öğretmenlik ve Eğitim Yöneticiliği yapan Hasan Bilici, 2012-2016 tarihleri arasında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. 22.12.2016 tarihinde Şanlıurfa Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü olarak göreve başladı. Hasan Bilici evli ve 5 çocuk babasıdır.