Şanlıurfa İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Halil Durmuş yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı; "11-14 Ocak 2024 tarihileri arasında Ankara'da yapılan Şehit Eren Bülbül, Türkiye Dart Şampiyonasında Şanlıurfa ili olarak katıldığımız turnuva da  toplam 4 tane madalya kazandık ve 7  sporcumuzda şansız bir şekilde madalya  maçında kaybetti

İnşaallah 4. Ve 5.ci ayaklar için daha çok çalışarak telafi edeceklerdir.

Minikler kategorisinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bireysel Spor kulübü sporcumuz Kerem Freeh ilk gün Türkiye üçüncülüğü ve ikinci gün Türkiye 1. si olarak genel sıralamada da Türkiye birincisi oldu.

Yine gençler kategorisinde Büyükşehir Belediyesi Bireysel spor kulübü sporcumuz Süleyman Can Durmuş pazar günü yapılan gençler müsabakasında Türkiye birincisi olarak genel sıralamadaki 1.liğini korudu.Büyükler Kategorisinde ise Türkiye 2.si oldu.

her iki sporcumuz da bir sonraki ayakta  milli takımı garantilemek için antrenmanlara en iyi şekilde hazırlanarak mücadeleye devam edecekler.

Hedefimiz bu yıl İspanya'da yapılacak olan Elektronik Dart Şampiyonasında , Letonya'da yapılacak olan Avrupa Gençler Steel  Dart Şampiyonasında ve Akdeniz kupasında Şanlıurfa'dan Milli Takımda  Sporcu  ve Antrenörler olarak başarılı olmak istiyoruz.

Kızı, Çiğdem Gülle Emlik Babasına Vefasızlık Yapılmasına İsyan Etti Kızı, Çiğdem Gülle Emlik Babasına Vefasızlık Yapılmasına İsyan Etti

Bu anlamda bizlere her zaman destek veren Şanlıurfa Gençlik Spor İl Müdürümüz  Sayın Halil Eren beye, Spor Hizmetleri Müdürümüz Sayın Nesih  Çiftçi müdürümüze , Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanımız sayın Zeynel Abidin Beyazgül'e ve Spor Daire Başkanımız Ahmet Dedeoğlu'na,Şube müdürlerimize, arka planda bizlere yardımcı olan tüm dostlarımıza personele ve Sporcularımızın Ailelerimize Şanliurfa Dart ailesi adına teşekkür ederim."

Editör: Urfadasin Haber