Şanlıurfa’nın Tanıtım Günlerinin yapılacağı Ankara’da, hazırlıklar sürerken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da tanıtım günlerine davet edildi

Daveti, Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret eden Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Korgeneral Mustafa Kemal Alataş ile ŞANVAK Yönetim Kurulu Üyesi iş insanı Maruf Güneş yaptı.

Siverek'te Kayıp Gencin Cesedi Baraj Gölünde Bulundu Siverek'te Kayıp Gencin Cesedi Baraj Gölünde Bulundu

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı ziyaretleri sırasında Şanlıurfa Vakfı(ŞENVAK)  çalışmaları hakkında bilgiler de aktaran Mustafa Kemal Alataş ile Maruf Güneş, 15-18 Eylülde Ankara Millet Bahçesi’nde yapılacak Şanlıurfa Tanıtım Günleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Mansur Yavaş, Şanlıurfa Vakfı’nın davetinden ve ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği tanıtım günlerine zamanının müsaadesi durumuna göre katılmayı arzu ettiğini bildirdi.

Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Korgenaral Mustafa Kemal Alataş ile ŞANVAK Yönetim Kurulu Üyesi iş insanı Maruf Güneş “Nazik davet ve karşılamalarından dolayı Sayın Mansur Yavaş'a teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.” dediler.