Şanlıurfa’nın yeni valisi Salih Ayhan, kentte göreve başladığının 20’inci gününde Valilik Basın Müdürlüğünde şok gelişme yaşandı.

Sivas’tan getirdiği ekiple ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Haliliye Belediyesi’nden drone kullanmasını bilenlerin takviyesi ile Valilik Basın Müdürlüğünü yeniden şekillendiren Vali Salih Ayhan, Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü de makam odasının hemen yanına taşıdı.

Bu arada Şanlıurfa Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden görevden ayrılma haberleri de gelmeye başladı.  Şanlıurfa Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini 7,5 yıldır yürüten İbrahim Madenli görevinden ayrıldığını duyurdu.

İbrahim Madenli, Şanlıurfa Valiliği Whatsapp Basın Grubunda gazetecilere yaptığı veda açıklamasında ise “2015 yılından bu yana vekaleten yürüttüğüm İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevimden bugün itibariyle ayrıldım.  7 buçuk yıllık görev sürem boyunca ihmal ettiğim ailem başta olmak üzere desteğini hep hissettiğim basın camiamızdaki değerli dostlarıma ve mesai kavramı gözetmeden benimle çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Hakkım varsa helal ediyor, siz değerli dostlarımdan helallik istiyorum. 

Şanlıurfa İslam İş Birliği Teşkilatı Turizm Şehri Seçildi Şanlıurfa İslam İş Birliği Teşkilatı Turizm Şehri Seçildi

Ayrıca; genel olarak iletişimde olduğumuz bu numara kuruma ait bir hattır. Görevimle birlikte hattı da kurumda bırakıyorum.  Bundan sonra 0544……numaralı kişisel telefonumdan iletişimde olabileceğiz. Görüşmek üzere...” ifadelerini kullandı