Trendyol 1. Lig ekiplerinden Astor Enerji Şanlıurfaspor, hafta başından bu yana kendi tesislerinde sürdürdüğü antrenmanlarına bugün 11 Nisan Stadyumu'nda devam etti.

Kendi evinde Giresunspor'u galip gelerek üst sıralara doğru tırmanmak isteyen takımında çalışmalar yüksek performansta tutulurken, Vali Hasan Şıldak da futbolcuları ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. 

11 Nisan Stadyumu'nda Kulüp Başkanı Haçım İzol ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Vali Şıldak, burada futbolculara tatlı ikramında bulundu.

Şanlıurfaspor Bandırma Karşısında Galibiyet Hasretine Son Vardi Maçı 1-0 Kazandı Şanlıurfaspor Bandırma Karşısında Galibiyet Hasretine Son Vardi Maçı 1-0 Kazandı

Ardından futbolcuları selamlayan Vali Şıldak yaptığı değerlendirmesinde Türkiye'nin en genç şehri Şanlıurfa'da futbolda alınacak başarıların genç potansiyele de örnekler oluşturacağını kaydetti.

Giresun maçı için taraftara da çağrıda bulunan Vali Şıldak, "Tüm Şanlıurfa halkının takımını desteklemesi gerekir. Başarı birliktelikle gelir. Gittiğim her yerde bana Şanlıurfaspor'u destekliyor musunuz diye soruyorlar. Şehrimizin takımı Şanlıufaspor'u desteklememek olur mu tabi ki destekliyoruz. Gönlümüz her zaman Şanlıurfaspor'umuzun başarısından yanadır" dedi.

Ziyaretten dolayı Kulüp Başkanı Haçm İzol, Vali Şıldak'a teşekkür ederken daha sonra takıma tatlı ikramında bulunan Vali Şıldak günü antrenmanını izlemesinin ardından 11 Nisan Stadyumu'ndan ayrıldı.