Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü düzenlediği operasyonda 4000 gram metamfetamin ele feçirildi.

Viranşehir’e Saatlerdir Elektrik Verilemiyor! Viranşehir’e Saatlerdir Elektrik Verilemiyor!

Şanlıurfa Valiliğinden yapılan açıklamada "Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerimizin Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Satışıyla mücadele kapsamında yapılan operasyonda;  03/10/2022 tarihinde uygulama noktasında durdurulan araçta yapılan aramada 4 paket halinde 4000 Gram METAMFETAMİN maddesi ele geçirilmiş, olay ile bağlantısı bulunan şüpheli 1 şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak ve Nakletmek” suçundan adli tahkikata başlanılmıştır. "denildi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan da emniyet personelini tebrik ederek "Kökünü Kurutana Kadar mücadeleye devam demiştik. İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce, Madde Kullanımı ve Satışıyla Mücadele kapsamında yapılan operasyonda; 4000 Gram METAMFETAMİN ele geçirilmiş, 1 şahıs gözaltına alınmıştır. Kararlı mücadelemiz için tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.