DEVA Partisi Şanlıurfa öncek dönem İl Başkanı ve yönetimin yanı sıra Turan Devletleri Birleşik Konfederasyonu Şanlıurfa İl Başkanı Sabit Göktaş ve beraberindeki heyet ile AK Parti'ye 31 Mart yerel idare seçimlerinde destek için açıklamada bulundu.

AK Parti'ye katılanların parti rozetlerini Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ile AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu taktı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Deva Partisi önceki dönem İl Başkanı İbrahim Halil Aydın ve beraberindeki heyete AK Parti’ye katılımlarından dolayı teşekkür etti. Başkan Beyazgül,

‘’Seçim arifesinde böyle bir destek için Deva Partisi önceki dönem İl Başkanı İbrahim Halil Aydın, Yönetim kurulu üyeleri ve ailesine teşekkür ediyorum. İbrahim Halil Aydın, bizlere başkanımız bir dönem daha devam etsin. Yarım kalan projelerini devam ettirsin. Bizde bunu kabul ettik ve İnşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Bu bir Şanlıurfa sevgisidir. Bu bir memleket sevgisidir. Şanlıurfa farklı bir şehir gönlümün sukün ettiği şehir, hiçbir şehirde bu kadar rahat etmedim ve memleketimize hizmet için yola çıktık. Şanlıurfa gönlü güzel insanlarla zenginlik kazanıyor. Birlik ve beraberlikten güç kazanıyor. Birlik ve beraberlik içerisinde projelerimizi hayata geçireceğiz. Bu güze düşüncelerinizi çevrelerinizle paylaşırsanız etrafınızdaki birçok insanı ikna edeceğinize inanıyorum. İbrahim Halil Aydın, yönetim kurulu üyeleri, ailesi ve STK’larla birlikte bizlere destek verdiler. Allah razı olsun, Allah yar ve yardımcımız olsun’’ dedi. 

Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi Urfalı Vekillerin Yerel Seçim Sonrası Ankara Mesaisi

AK Parti Şanlıurfa il Başkanı Ali İhsan Delioğlu, ise ‘’Şanlıurfalılar ne yapacağını iyi bilir. Nerde duracağını bilir. Şanlıurfalılar her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durmuştur’’ dedi. 

AK Partiye katılım sağlayan avukat İbrahim Halil Aydın ‘’kritik bir seçim sürecine giriyoruz. Bu süreçte herkesin memleket hassasiyetini göz önünde bulundurarak elini taşın altına koyması gerekiyor. Bizde yapmış olduğumuz görüşmelerde memleketimiz açısında olması gereken Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün bir dönem daha başkan olması için elimizi taşın altına koymayı uygun gördük. Bu saatten sonra Pazar günü büyük coşkuyu hep beraber göreceğiz’’ şeklinde konuştu
 

Editör: Urfadasin Haber