Şanlıurfa’da hekimlik yapan Dr. Muhammet Emin Alkan, yaşadığı sorunu sıralı amirlerine ilettikten sonra çözümü CİMER’de araması başına dert açtı.

Hak ettiği ücreti zamanında alamayan Dr. Muhammet Emin Alkan, bu durumu sırsalı amirlerine ilettiğinde “Kasada para olunca alırsın” cevabı karşısında şok oldu. Borçları olduğunu hak ettiği ücreti hak ettiği sürede alması gerektiğini aktaran Dr. Muhammet Emin Alkan,”Bu arada beni eleştirecek arkadaşlar olacaktır ama dünkü çocuk değilim.

3 yıldan fazla çeşitli yerlerde hekimlik yaptım ama bu hastane kadar hekime angarya iş kilitleyen başka bir hastane görmedim, duymadım. Ücretlerin yatırılma düzeni olmayan böyle bir hastane görmedim. CİMER’e herkesin şikayet etme hakkı olduğunu düşündüğüm için bu durumu CİMER’e yazdım. Kimin şikayet ettiğini merak edenler vardır. Ben yazdım.” İfadelerini kullandı.

Gözden kaçırmayın

Binbir Derde Deva Çirişin Faydaları Nelerdir? Binbir Derde Deva Çirişin Faydaları Nelerdir?

CİMER’e yaptığı şikayet sonrası çalıştığı hastanenin whatsapp guruplarından bir bir atılan Dr. Muhammet Emin Alkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında

“Bana en ufak açıklama yapılmadan her gün düzenli bir hastane grubundan atıldım, birinden bizzat sorumlu uzmanımız attı. Zoruma giden asistan arkadaşın beni gruptan atması oldu. Ben bu kitleyle beraber artık hak mak aramam, istifa ederim, beter olsunlar.”dedi.