Olay bugün öğlen sonra Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesi Akarbaşı Caddesi İmam Aslan Cami bitişiğinde yaşandı.

Edinilen bilgiye göre aynı köyde ikamet eden isimleri öğrenilemeyen yaşları 70’in üzerinde iki ihtiyar birlikte şehre gezmeye geldi.

İddiaya göre ihtiyarlardan biri diğerine sözlü tacizde bulundu. Sözlü tacizi gururuna yediremeyen ihtiyar, cebinden çıkarttığı maket bıçağını arkadaşının kalçasına sapladı. Kanlar içinde kalan ihtiyarları taksi durağındakiler ve caddede yürüyenler ayırdı.

Kalçasından bıçaklanan ihtiyar olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılırken bıçağı sallayan ihtiyar olay yerinde çağrılan polise teslim oldu.

BIÇAKLI SALDIRIYI GERÇEKLEŞTİREN İHTİYAR: “KALÇASINA BİR ÇİZİK ATTIM”

Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında Viranşehir’de Sivri Sinek Ve Haşereyle Mücadele Timi İş Başında

Bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren ihtiyarı gözaltına alan polis olayı neden yaptığını sorunca “Bu daha önce de bana çok defa sözlü tacizde bulundu. Birkaç kez ben bunu tokatlayıp dövdüm.

Bana bir daha böyle sözler söyleme dedim ama bugün çarşıda milletin içerisinde yine aynı şekilde sözler sarf etti. Ben de bunun kalçasına bir çizik atayım da bir daha böyle şeyler söylemesin dedim ve onu bu şekilde yaraladım.” dedi.

Polis daha sonra bıçaklı saldırıyı gerçekleştiren ihtiyarı karakola götürdü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.