Bu kapsamda MHP’nin mevcut milletvekili ve Şanlıurfa 1. Sıra adayı, İbrahim Özyavuz, aday arkadaşlarını sürekli motive ediyor. Bunun dönüşümünü de seçmenden aldığı görülüyor.

Şanlıurfa merkez, Harran ve Akçakale başta olmak üzere tüm bölgeleri ziyaret ederek, vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen İbrahim Özyavuz, rehavete kapılmadan MHP’nin Şanlıurfa’da tarih yazması için teşkilatıyla birlikte işi sıkı tutuyor.

Seçim çalışmalarında gittiği her durakta coşku ile karşılanan MHP’nin 28. Dönem Şanlıurfa Milletvekili adayları, seçimlere var güçleriyle asılıyorlar. Vatandaşların sorun ve taleplerini dinlemek üzere gitmedik yer bırakmayan MHP Şanlıurfa Milletvekili Adayı İbrahim Özyavuz,  “Şanlıurfa’da MHP zamanı” diyor.

AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım AK Partili Cevahir Asuman Yazmacı: Meclisten Geriye Kalan Vakitlerimde Urfa’da Olacağım

Seçmenin MHP’ye ilgisinin çok yüksek olduğunu dile getiren İbrahim Özyavuz “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın partimize yoğun ilgi gösterdiğine şahit oluyoruz. Bizler sadece seçim zamanı değil, her zaman halkımızın yanındayız, sorun ve taleplerini çözmeye çalışıyoruz. Bu sebepledir ki; Şanlıurfalı hemşehrilerim MHP’ye büyük teveccüh gösteriyor. Şanlıurfa’da MHP zamanı derken boşuna demiyoruz. 14 Mayıs günü Şanlıurfa’da MHP oy patlaması yapacak” ifadelerini kullandı.