İşte O Aday Adayı Olanlar

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Emin Yetim 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti. Ancak hangi partiden aday olacağını açıklamadı.

Adalet Nöbeti İle Dikkati Çekti, HDP’den Milletvekili Aday Adayı Oldu Adalet Nöbeti İle Dikkati Çekti, HDP’den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Bozova Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Aksoy Milletvekilliği Aday Adayı olmak İçin görevinden İstifa Etti. Ancak hangi partiden aday olacağını açıklamadı.

AK Parti Bozova İlçe Başkanı Süleyman Deveci, AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olmak için görevinden istifa etti.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ahmet Kaytan görevinden istifa ederek AK Parti’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu duyurdu.

AK Parti Haliliye İlçe Başkanı İbrahim Eyyüpoğlu görevinden istifa ettiğini belirterek AK Parti’den Milletvekilliği için Aday Adayı olduğunu duyurdu.

Abdurrahman Eyyüpoğlu, Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu Ankara'da AK Parti Genel Merkezine yaptı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı görevinden istifa eden Kayhan İnan AK Parti Şanlıurfa milletvekilli aday adayı olduğunu açıkladı.

Şanlıurfa'nın eski Milletvekili merhum Fevzi Şıhanlıoğlu’nun oğlu İdris Aslan Şıhanlıoğlu da AK Parti’den Şanlıurfa Milletvekili aday adaylığı için müracaatta bulundu.

AK Parti Şanlıurfa Yönetim Kurulu üyesi Karaali Köyü eski imamı ve Karaali Kaplıcaları işletmecisi Hüseyin İnan da 28.Dönem Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yaptığını açıkladı.

Bu arada AK Parti Şanlıurfa Milletvekili aday adayı olarak Şanlıurfa'dan 74 kişi Ankara'dan ise 116 kişi olmak üzere toplam 190 kişinin müracaat ettiği bildirildi.